Site language

Starostwo

Starosta

Akcja Buda

Od listopada 2012 r. wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Samostrzelu systematycznie organizują „Akcję Buda”. Polega ona na zbiórce kocy, kołder oraz miśków dla czworonogów ze Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy.

IV Powiatowy Turniej Językowy Multilingua

4 i 6 czerwca br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią odbył się IV Powiatowy Turniej Językowy „Multilingua”. Patronat nad konkursem objął Starosta Nakielski pan Tadeusz Sobol.

Wizyta artystów zawodowych w powiecie Elbe - Elster

Od 22 maja 2013 roku do 27 maja 2013 delegacja z powiatu nakielskiego gościła w Niemczech, w partnerskim powiecie Elbe – Elster. Tym razem celem wyjazdu była współpraca na tle kulturalnym...

Festyn Rodzinny I LO im. B. Krzywoustego w Nakle nad Notecią

Zapraszamy serdecznie absolwentów, kandydatów, uczniów i wszystkich, którzy zechcą odwiedzić nasze liceum wraz z całymi rodzinami na Festyn Rodzinny, który odbędzie się 8 czerwca 2013 w I LO im. B. Krzywoustego w Nakle nad Notecią.

Calendar of events