Ostrzeżenie o OBLODZENIU!

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że od dnia 12.01.2021 r. od godz. 17:00 do dnia 13.01.2021 r. do godz. 08:00 prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -4°C. Temperatura minimalna gruntu około -6°C.

Stopień zagrożenia: 1.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85 %

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Data dodania 12 stycznia 2021