OSTRZEŻENIE O OBLODZENIU!

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że  od dnia 13.01.2021 r. od godz. 22:00 do dnia 14.01.2021 r. do godz. 08:00 prognozuje się   zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach śniegu z deszczem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna -5°C do -3°C, temperatura przy gruncie -6°C  do -4°C.

Stopień zagrożenia: 1.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90 %

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Data dodania 13 stycznia 2021