BIP
Wybierz język
pl

Prezentacja komórek organizacyjnych

A A A
 

Roman Swiątek-Kuehn

tel. 52 386 66 38

 sekretarz@powiat-nakielski.pl

nr pokoju 15

 

Irena Pilarska

  tel. 52 386 66 49

irena.pilarska@powiat-nakielski.pl

nr pokoju 30

 

 Dyrektor

Aldona Zielińska

tel. 52 386 66 21

aldona.zielinska@powiat-nakielski.pl 

nr pokoju 14

 

Dyrektor

Ewa Szłapa

tel. 52 386 66 43

ewa.szlapa@powiat-nakielski.pl 

budynek B

nr pokoju 3

   

Dyrektor

Mariola Bojko

  tel. 52 386 66 39

nr pokoju 20

 

Dyrektor

Agnieszka Heftowicz

tel. 52 386 66 29

agnieszka.heftowicz@powiat-nakielski.pl

nr pokoju 32 

 

Dyrektor

Damian Król

 

tel. 52 386 66 48

damian.krol@powiat-nakielski.pl

nr pokoju 30  
 

Dyrektor

Elżbieta Bielińska

tel. 52 386 66 51

elzbieta.bielinska@powiat-nakielski.pl

budynek B

nr pokoju 5

 

Dyrektor

 Jacek Kwasigroch

tel. 52 386 66 26

jacek.kwasigroch@powiat-nakielski.pl

nr pokoju 7

 

 

Dyrektor

Adam Dryll

 

tel. 52 386 62 16

adam.dryll@powiat-nakielski.pl

ul. Ks. Skargi 6, 89-100 Nakło nad Notecią

Kierownik

Dariusz Domek

tel. 52 386 66 41

dariusz.domek@powiat-nakielski.pl

budynek B

nr pokoju 6

Kierownik

Dawid Konwiński

tel. 52 386 66 69

dawid.konwinski@powiat-nakielski.pl

nr pokoju 22 

Przewodnicząca

Alicja Brzezińska

tel. 52 385 12 30 

alicja.brzezinska@powiat-nakielski.pl

ul. Dąbrowskiego 46; Nakło nad Notecią

 Urszula Tracz

tel. 52 386 66 35

prk@powiat-nakielski.pl

nr pokoju 6

 

 

 

Lucyna Jarecka

 

 

 

 

 Monika Angielczyk

 

 

 

tel. 52 386 66 24

 lucyna.jarecka@powiat-nakielski.pl

budynek B

nr pokoju 1

 

tel. 52 386 66 22

monika.angielczyk@powiat-nakielski.pl

Biuro Obsługi Klienta

nr pokoju 4 
Jerzy Tucholski 

tel. 52 386 66 40

jerzy.tucholski@powiat-nakielski.pl 

 budynek B

nr pokoju 6

 Krzysztof Bukowski

tel. 52 386 66 64

krzysztof.bukowski@powiat-nakielski.pl

nr pokoju 12

 

 Maciej Przygoda

 

 

Krystian Siemieniako

 

tel. 52 386 66 42

 maciej.przygoda@powiat-nakielski.pl

nr pokoju 33

tel. 52 386 66 42

krystian.siemieniako@powiat-nakielski.pl

nr pokoju 33

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

X