BIP
Wybierz język
pl

VI Yamabushi Cup 2017

A A A

W tegorocznej edycji VI Turnieju Karate YAMABUSHI CUP, który odbył się w dniu 7 października 2017 w Osielsku udział wzięło 390 zawodników z 22 Klubów Karate z terenu Polski. Zawodnicy Klubu „YAMABUSHI” zdobyli łącznie 88 medali, w tym: 18 złotych,22 srebrnych i 44 brązowych zdobywając tytuł najlepszego Klubu zawodów. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów zajął Klub Karate SAKURA Rumia, a trzecie KAISHO Białystok. Najlepszą zawodniczką zawodów została Marika Grzegorek z klubu KAMIKAZE Szczecin, a najlepszym zawodnikiem Mikołaj Joachimiak z klubu YAMABUSHI.

Medalistami z Klubu „YAMABUSHI” zostali:

ZŁOTE MEDALE

  1. Igor Brzościkowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat       
  2. Maria Cisak - kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat          
  3. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 8-9 lat      
  4. Wiktor Fierek - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat 
  5. Adam Gaca - kata indywidualne open kadeci 14-15 lat  
  6. Gracjan Górski - kata indywidualne białe pasy młodzicy 12-13 lat        
  7. Hubert Grzybek - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 7 lat i mniej   
  8. Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat 
  9. Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat    
  10. Bartosz Kleniewski - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [open]   
  11. Przemysław Magielski - kata indywidualne open seniorzy 30 lat i więcej        
  12. Przemysław Magielski - kumite indywidualne seniorzy 30 lat i więcej [open]
  13. Krzysztof Michalski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-70 kg]   
  14. Kacper Rosiński - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [+70 kg]       
  15. Anna Sujkowska - ata indywidualne open seniorki 30 lat i więcej        
  16. Julia Walus - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [+50 kg]        
  17. Aleksandra Małolepsza, Martyna Nitek; Maja Poćwiadrowska - kata drużynowe kobiety 14-17 lat
  18. Igor Brzościkowski, Wiktor Fierek, Bartosz Kitowski - kata drużynowe chłopcy 9 lat i mniej

SREBRNE MEDALE

  1. Mikołaj Burek - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 7 lat i mniej      
  2. Maria Cisak - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat          
  3. Aniela Dzedzej - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 10-11 lat     
  4. Aniela Dzedzej - kata indywidualne żółte pasy młodziczki 12-13 lat     
  5. Aniela Dzedzej - kata indywidualne open dziewczęta 10-11 lat  
  6. Aniela Dzedzej - kata indywidualne open młodziczki 12-13 lat  
  7. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-40 kg]
  8. Wiktor Fierek - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat      
  9. Hubert Grzybek - kata indywidualne open chłopcy 7 lat i mniej
  10. Kacper Kaleta - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i mniej      
  11. Bartosz Kitowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat        
  12. Wiktor Kujawski - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat          
  13. Maja Leśniewska - kata indywidualne open dziewczęta 8-9 lat
  14. Marcelina Maciejewska - kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat   
  15. Martyna Nitek - kata indywidualne open kadetki 14-15 lat        
  16. Kacper Rosiński - kata indywidualne open kadeci 14-15 lat       
  17. Kacper Rosiński - kumite indywidualne młodzicy 12-13 lat [+50 kg]
  18. Fabian Sojka - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat
  19. Dominik Wachowski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-70 kg]
  20. Dominik Wachowski - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [open]      
  21. Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Julia Rudnicka - kata drużynowe dziewczęta 9 lat i mniej       
  22. Adam Gaca, Dionizy Kosmalski, Kacper Rosiński - kata drużynowe mężczyźni 14-17 lat      

BRĄZOWE MEDALE

  1. Paweł Brudnicki  - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i mniej 
  2. Paweł Brudnicki - kata indywidualne open chłopcy 7 lat i mniej           
  3. Jarosław Brudnicki - kata indywidualne open seniorzy 30 lat i więcej 
  4. Igor Brzościkowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat     
  5. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat    
  6. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne open dziewczęta 8-9 lat  
  7. Adrianna Drużkowska - kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat     
  8. Adam Gaca - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-63 kg]    
  9. Vincent Gniatczyk - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat      
  10. Igor Gniot - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-57 kg]       
  11. Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne open młodzicy 12-13 lat         
  12. Mikołaj Joachimiak - kumite indywidualne młodzicy 12-13 lat [+50 kg]         
  13. Kacper Kaleta - kata indywidualne open chłopcy 7 lat i mniej   
  14. Mikołaj Kisielewski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 8-9 lat      
  15. Bartosz Kitowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat           
  16. Przemysław Kitowski - kata indywidualne open seniorzy 18 lat i więcej           
  17. Przemysław Kitowski - kata indywidualne open seniorzy 30 lat i więcej          
  18. Dionizy Kosmalski - kata indywidualne open kadeci 14-15 lat   
  19. Dionizy Kosmalski - kata indywidualne open juniorzy 16-17 lat
  20. Natalia Kowalik - kata indywidualne open seniorki 18 lat i więcej        
  21. Malwina Lampkowska - kumite indywidualne dziewczęta 10-11 lat [+35 kg]  
  22. Malwina Lampkowska - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-40 kg]  
  23. Maja Leśniewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 8-9 lat    
  24. Maja Leśniewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 10-11 lat 
  25. Marcelina Maciejewska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat   
  26. Jakub Mazur - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat
  27. Jakub Mazur - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat   
  28. Aleksandra Małolepsza - kata indywidualne open juniorki 16-17 lat    
  29. Aleksandra Małolepsza - kumite indywidualne juniorki 16-17 lat [open]        
  30. Hubert Mioduszewski - kata indywidualne open chłopcy 8-9 lat          
  31. Zofia Napieralska - kumite indywidualne dziewczęta 10-11 lat [-30 kg]           
  32. Alicja Podlasińska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 7 lat i mniej     
  33. Aleksandra Poskrop - kata indywidualne żółte pasy młodziczki 12-13 lat         
  34. Rafał Sujkowski - kata indywidualne open kadeci 14-15 lat       
  35. Kacper Słupski - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat         
  36. Patryk Tarkowski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 10-11 lat       
  37. Krystian Trepkowski - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat   
  38. Krystian Trepkowski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-57 kg] 
  39. Julia Walus - kumite indywidualne kadetki 14-15 lat [-54 kg]  

40. Jan Winnicki - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i mniej        

  1. Anna Malik, Magdalena Malik, Aleksandra Malik - kata drużynowe dziewczęta 10-11 lat     
  2. Mikołaj Pilarski, Dorian Piskrzyński, Hubert Grzybek - kata drużynowe chłopcy 10-11 lat     
  3. Mateusz Brzościkowski, Marcel Lewandowski, Hubert Mioduszewski - kata drużynowe chłopcy 10-11 lat           

44. Mateusz Brzościkowski, Mikołaj Joachimiak, Kacper Rosiński - kata drużynowe młodzicy 12-13 lat.

 

Gratulacje wszystkim wojownikom

Trener Andrzej

fot. Yamabushi

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

X