Wybierz język
pl

KRAJNA CROSS TRAWERS!

A A A

Szczególne czasy pandemii potrzebują wyjątkowych rozwiązań. TRAWERS TEAM NAKŁO wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi aktywnych. Zapraszamy biegaczy na bieg KRAJNA CROSS TRAWERS.

Nie będą to klasyczne zawody wirtualne, gdzie wystarczy przebiec określony dystans w dowolnym miejscu. Tutaj będzie trzeba trochę bardziej się postarać. Po zapisaniu na bieg należy ukończyć przygotowaną przez nas ok. 9 km trasę przy około 130 m przewyższenia w dowolnie wybranym dla siebie terminie w dniach od 13.06.2020-12.07. 2020 roku. Start i meta zostały zaplanowane w miejscowości Lubaszcz przed Zespołem Szkół im. Władysława Łokietka. Trasa będzie oznakowana strzałkami kierunkowymi w newralgicznych miejscach. Każdy kto ukończy trasę może liczyć na pamiątkowy medal i okolicznościowy upominek. Oprócz podstawowej wersji rekreacyjnej bez limitu czasu planujemy dodatkową wersję w postaci rywalizacji.

Zadanie współfinansowane ze środków Powiatu Nakielskiego w ramach realizacji zadania publicznego pn. Bieg terenowy KRAJNA CROSS TRAWERS.

Szczegółowe informację dotyczące biegu można znaleźć tutaj.

materiał: :Trawers Team Nakło