Zaproszenie Podmiotów Ekonomii Społecznej do współpracy w projekcie „Aktywni Razem - Rynarzewo + Zamość 2”

W związku z projektem „Aktywni Razem -> Rynarzewo + Zamość 2” Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szubinie zaprasza Podmioty Ekonomii Społecznej do współpracy w IV kwartale 2021 roku w zakresie:

- zakupu artykułów plastycznych i krawieckich do Programu rozwoju motoryki małej

- realizacji Programu ekologicznego: prowadzenie warsztatów nadających drugie życie przedmiotom codziennego użytku

- realizacji Programu Sztuka Dla Seniora: wyjazdy do instytucji kultury oraz spotkania z seniorami-pasjonatami

- realizacji Programu antydepresyjnego: warsztaty zwiększające dobrostan psychofizyczny uczestników oraz warsztaty z budowania świadomości poprzez działalność twórczą.

Informacje dotyczące współpracy z PES udziela koordynator projektu: marzena.mierzwinska@mgopsszubin.pl