Krzysztof Filasiński wystąpi na Przystani!

Serdecznie zapraszamy na niezwykły koncert, podczas którego usłyszycie znane i lubiane utwory Krzysztofa Krawczyka w wykonaniu Krzysztofa Filasińskiego - bydgoskiego wokalisty obdarzonego barytonowym, charyzmatycznym głosem. Artyście towarzyszyć będzie zespół Keep Calm, który przypomni unikalne brzmienia piosenek Krawczyka.

Koncert rozpocznie się 9 lipca 2022 r. o godzinie 20.30 na Przystani Powiat Nakielski. Wydarzenie objęto honorowym patronatem Starosty Nakielskiego.

Zapraszamy do wspólnego słuchania!