Oficjalny portal Powiatu Nakielskiego

Wojewódzki Wielobój Atletyczny już 13 czerwca w Mroczy!

Miłośnicy sportów siłowych i podnoszenia ciężarów spotkają się już 13 czerwca 2026 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mroczy, gdzie odbędzie się Wojewódzki Wielobój Atletyczny organizowany przez Studio Zielińscy.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i zgromadzi zawodników z całego województwa, którzy będą rywalizować w trzech konkurencjach atletycznych. Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności techniczne podczas oceny techniki rwania i podrzutu – podstawowych bojów olimpijskiego podnoszenia ciężarów.

Organizatorzy podkreślają, że zawody są doskonałą okazją do sprawdzenia swoich możliwości, zdobycia cennego doświadczenia sportowego oraz integracji środowiska sportowego z całego regionu. Nie zabraknie również emocjonującej rywalizacji i wspólnego kibicowania.

Wstęp dla kibiców jest bezpłatny. Organizatorzy serdecznie zapraszają zawodników, trenerów, rodziny oraz wszystkich sympatyków sportu do udziału w wydarzeniu i wspólnego przeżywania sportowych emocji.

Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Powiatu Nakielskiego.


Materiał: Oliwia Boroń, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią
W przypadku kopiowania, autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.