Spotkanie konsultacyjne z Posłanką Iwoną Kozłowską
W gabinecie Starosty Nakielskiego odbyło się spotkanie konsultacyjne Starosty Nakielskiego - Krzysztofa Błońskiego oraz Posłanki na Sejm VII i IX kadencji i Radnej Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego w latach 2006-2011 Iwony Marii Kozłowskiej.
Rozmowy dotyczyły najważniejszych spraw związanych z funkcjonowaniem samorządu powiatowego oraz aktualnych wyzwań stojących przed powiatem nakielskim. Poruszono również zagadnienia na temat działalności Nowego Szpitala w Nakle, potrzeby mieszkańców oraz możliwości dalszej współpracy pomiędzy różnymi szczeblami administracji publicznej.
Spotkanie miało charakter konsultacyjny i służyło wymianie opinii oraz doświadczeń w zakresie działań na rzecz regionu. Podkreślono znaczenie dialogu i współpracy dla skutecznej realizacji zadań samorządowych.
Materiał: Oliwia Boroń, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią
W przypadku kopiowania, autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.