Turniej Siatkówki Plażowej na zakończenie wakacji

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej na zakończenie wakacji, który odbędzie się dnia 1 września 2019 r. (niedziela) na Przystani Powiat Nakielski, ul. Notecka 4, Nakło nad Notecią.

Zapisy trwać będą do dnia 29 sierpnia 2019 r. (czwartek). Limit zawodników to 16 par.

Zapisów dokonuje:

Tomasz Marach
tel. 607-952-400
marach.tomasz@gmail.com

Początek turnieju przewidziany jest na godz. 9:00.

Regulamin turnieju wraz z oświadczeniem zawodnika, które należy dostraczyć w dniu turnieju, znajdą Państwo w załączniku.

Więcej informacji