Informacja do Podmiotów Ekonomii Społecznej

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Szubinie zachęca do składania ofert w Programach przewidzianych do realizacji w projekcie „Aktywni Razem -> Rynarzewo + Zamość”.

Programy:
- ekologiczny,
- innowacji technologicznej,
- kulinarny,
- poprawa jakości usług opiekuńczych.

Kluby “Aktywni Razem” adresowane są do osób wymagających wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, zwłaszcza długotrwale schorowanych, z niepełnosprawnościami, starszych.

Projekt „Aktywni Razem -> Rynarzewo + Zamość” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 9. Solidarne społeczeństwo Działanie 9.1 Włączenie społeczne i rozwój usług opiekuńczych w ramach ZIT Poddziałanie 9.1.2 Rozwój usług opiekuńczych w ramach ZIT Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko–Pomorskiego na lata 2014–2020.
Działalność Klubów będzie oparta na modelu wypracowanym w Klubie „Aktywni Razem” w Szubinie.

Link ze szczegółami: https://www.mgopsszubin.4bip.pl/index.php?idg=4&id=6&x=5&y=100