Ogłoszenie o likwidacji Stowarzyszenia: Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Nakle nad Notecią

Likwidatorzy stowarzyszenia pod nazwą Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Nakle nad Notecią, KRS 0000112643,  informują, że stowarzyszenie to zostało rozwiązane na mocy Uchwały Nr 45/XI/2020 Zarządu Głównego Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej z dnia 22 października 2020 roku.

Likwidatorzy wzywają wierzycieli do zgłaszania wierzytelności na adres siedziby stowarzyszenia: Nakło nad Notecią, ul. Gen. Dąbrowskiego 50 w terminie 14 dni od dnia wywieszenia niniejszego ogłoszenia do publicznej wiadomości.

Ogłoszenie - skan