WYNIKI Z ZAWODÓW  25 CZERWCA 2022 roku

Dnia 25 czerwca 2022 roku KSSK GWARD we współpracy z Starostwem w Nakle nad Notecią  przeprowadził na terenie strzelnicy sportowej w Szubinie  zawody strzeleckie w konkurencjach pistolet 9 mm centralnego zapłonu 25 m, karabin boczny zapłon 50 m oraz strzelba. Zawody były kwalifikowane  do kalendarza P.Z.S.S , których celem jest między innymi:

• integracja środowisk
  • popularyzacja strzelectwa sportowego,
  • wyłonienie najlepszych zawodników i zespołów

Zawody cieszyły sie jak zwykle  dużym zainteresowaniem. Zawodnicy reprezentowali  rożne województwa.   W organizacji zawodów wsparcia udzielił Zespół Szkół im. prof. Emila Chorboczka w Szubinie.

Strzelców   którzy zaciekle, lecz w sportowym duchu rywalizowali ze sobą.

Klasyfikacja Medalowa

Karabin  5.6mm  50m

ZELEZNIAK TOMASZ - GWARD Kwidzyn - 70
LESZYŃSKI MACIEJ 68 - ZAWISZA BYDGOSZCZ  - 72
KRZUŻAŃSKI SEWERYN  - JSR KOWALEWKO - 69

Pistolet 9mm 25m

NOWAK MARCIN - TE INOWROCŁAW  - 99
FIJOŁEK MATEUSZ  - GWARD Kwidzyn - 98
ADAMSKI MICHAŁ  - TE INOWROCŁAW - 96

Strzelba

ADAMSKI MICHAŁ  - TE INOWROCŁAW - 2.88
NOWAK MARCIN - TE INOWROCŁAW - 3.25
GĄCERZEWICZ  LESZEK  - ZIEMIA CHEŁMIŃSKA  - 3.85

Dwubój  P.K.

NOWAK  MARCIN  - TE Inowrocław - 161
KRZYŻAŃSKI  SEWERYN  - JSR KOWALEWKO  - 161
LESZYŃSKI  MACIEJ  - ZAWISZA BYDGOSZCZ  - 151

Wyniki pozostałych  zawodników są w komunikacie  w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego i na stronie  KSSK GWARD  na portalach internetowych, społecznościowych.

Zabezpieczenie medyczne - ratownik Daniel Kwiatkowski - absolwent Zespołu Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie.

Na zakończenie wręczono pamiątkowe dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe  organizator zapewnił dla wszystkich ciepły posiłek (kiełbaska z grilla).

Zapraszamy na kolejne zawody na strzelnicę  sportową w Godawach  17 września   2022  roku  konkurencja: pistolet , karabin, strzelba. Zachęcamy wszystkich do udziału.

KSSK GWARD ODDZIAŁ SZUBIN

materiał Leszek Jaśkowiak