Ku upamiętnieniu - System Informacji Wizualnej

Inauguracja kolejnej odsłony Systemu Informacji Wizualnej w Szubinie

Szubińskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza na inaugurację kolejnej odsłony Systemu Informacji Wizualnej w Szubinie. Spotkajmy się przy ul. Nakielskiej 2, by odsłonić trzy tabliczki. Pierwsza tabliczka zostanie odsłonięta na domu przy ul. Nakielskiej 2, zawarto na niej informacje o Hallerczyku - Julianie Karnowskim. Następnie przejdziemy do domu kultury przy ul. Kcyńskiej - gdzie odsłonimy tabliczkę poświęconą artyście plastykowi - Henrykowi Wojtasowi. W kolejnym punkcie skierujemy się przed bibliotekę, gdzie upamiętniony zostanie literat Andrzej Klawitter. Sobota, 22 października 2022 r. godz. 13.30. Zbiórka uczestników przy ul. Nakielskiej 2. Zapraszamy w imieniu Szubińskiego Towarzystwa Kulturalnego oraz partnerów: muzeum, domu kultury i biblioteki oraz rodzin ww osób. Zadanie współfinansowane przez Powiat Nakielski.

Plakat informacyjny