Oficjalny portal Powiatu Nakielskiego

25-lecie Nakielskiego Klubu Abstynenta

Nakielski Klub Abstynenta świętował jubileusz 25-lecia działalności. Uroczystości odbyły się w sobotę 9 maja 2026 r. i były okazją do podsumowania wieloletniej pracy stowarzyszenia na rzecz osób walczących z uzależnieniami oraz promocji życia w trzeźwości.

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele pw. św. Stanisława w Nakle nad Notecią, a dalsza cześć obchodów miała miejsce w siedzibie Nakielskiego Klubu Abstynenta.

Nakielski Klub Abstynenta od ćwierć wieku prowadzi działania integracyjne, wspierające i profilaktyczne, pomagając osobom potrzebującym oraz ich rodzinom.

Z okazji 25-lecia działalności składamy członkom Nakielskiego Klubu Abstynenta wyrazy uznania oraz życzenia dalszej siły, wytrwałości i powodzenia w realizacji kolejnych inicjatyw na rzecz lokalnej społeczności. Niech kolejne lata działalności przynoszą satysfakcję, życzliwych ludzi wokół oraz poczucie, że niesiona pomoc realnie zmienia życie drugiego człowieka.

Zdjęcie Grupowe podczas obchodów 25-lecia istnienia Klubu

Fot. Nakielski Klub Abstynenta

Materiał: Magdalena Stepka, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią.

W przypadku kopiowania, autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.