Kolejna pomoc dla jednostek pomocy społecznej

19 lutego 2021 r. Powiat Nakielski dokonał odbioru z Torunia materiałów i środków ochrony indywidualnej dla jednostek pomocy społecznej z obszaru powiatu nakielskiego. Środki zostały przekazane przez Wydział Polityki Społecznej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy.

Środki ochrony w postaci m.in. maseczek jednorazowych, maseczek FFP2, rękawiczek ochronnych, przyłbic, gogli ochronnych, dozowników oraz płynów dezynfekcyjnych, trafiło na teren Przystani Powiat Nakielski. 22 lutego 2021 r. środki ochrony zostały odebrane z terenu przystani przez przedstawicieli następujących jednostek pomocy społecznej: Dom Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią, Środowiskowy Dom Samopomocy w Paterku, Klub Integracji Społecznej w Nakle nad Notecią, Dzienny Dom Pobytu Senior + w Nakle nad Notecią, Schronisko dla Osób Bezdomnych „Judym” w Kołaczkowie oraz Noclegownia dla Osób Bezdomnych „Judym” w Kołaczkowie.