Ostrzeżenie meteorologiczne - SILNY DESZCZ Z BURZAMI

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że od dnia 18.05.2021 r. od godz. 07:27 do dnia 18.05.2021 r. do godz. 12:00 prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym. Wysokość opadu miejscami od 25 mm do 35 mm. W ciągu dnia opadom towarzyszyć mogą burze z porywami wiatru do 75 km/h.

Stopień zagrożenia: 1.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80 %

Uwagi: Przedłużono ostrzeżenie.

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.