BURZE Z GRADEM - ostrzeżenie meteorologiczne

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że od dnia 22.06.2021 r. od godz. 10:00 do dnia 23.06.2021 r. do godz. 01:00 prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć ulewne opady deszczu od 30 mm do 40 mm, lokalnie do 50 mm oraz porywy wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.

Stopień zagrożenia: 2.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80 %

Uwagi: Brak.

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Burze - poradnik