BURZE Z GRADEM - ostrzeżenie meteorologiczne

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że dnia 24.06.2021 r. od godz. 08:00 do godz. 15:00 na terenie powiatu nakielskiego prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywy wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.

Stopień zagrożenia: 1.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80 %

Uwagi: Ostrzeżenie może być kontynuowane, w nocy 24/25.06.2021 r. można spodziewać się kolejnych zjawisk burzowych.

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Burze - poradnik