SILNY WIATR 2 stopień - ostrzeżenie meteorologiczne

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że od dnia 16.01.2022 r. od godz. 22:00 do dnia 17.01.2022 r. do godz. 18:00  prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 45 km/h do 60 km/h, w porywach do 110 km/h, z północnego-zachodu. Najsilniejsze porywy spodziewane są w poniedziałek  w godzinach przedpołudniowych.

Stopień zagrożenia: 2.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80 %

Uwagi: Stopień ostrzeżenia może ulec zmianie.

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.