UPAŁ (2 stopień) - ostrzeżenie meteorologiczne

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że od dnia 24.06.2022 r. od godz. 13:00 do dnia 28.06.2022 r. do godz. 20:00 prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 29°C do 32°C. Temperatura minimalna w nocy 24/25.06 i 25/26.06 od 15°C do 17°C, a w kolejne od 16°C do 20°C.

Stopień zagrożenia: 2.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80 %

Uwagi: Zmiana dotyczy przebiegu zjawiska i ważności ostrzeżenia.

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

PORADNIK - Ja przygotować się na upał