Nabór do projektu "Aktywni – szansa na rozwój i pracę" potrwa do końca maja!

Trwa rekrutacja uczestników projektów pn. „Aktywni – szansa na rozwój i pracę”. Celem Programu Aktywności Lokalnej na lata 2016-2018 jest podejmowanie działań w ramach pomocy społecznej, tj. integracji społecznej i zawodowej osób wykluczonych społecznie.

Zgłoszenia do projektu dokonać można wypełniając formularz zgłoszeniowy do pobrania m.in. na stronie internetowej Powiatu Nakielskiego w zakładce projekty (www.powiat-nakielski.pl/pl/contents/263), na stronie PCPR w Nakle nad Notecią (www.pcpr-naklo.pl), MGOPS w Mroczy (www.mrocza.pl) i MGOPS (www.mgops-kcynia.pl) w Kcyni. Formularz w wersji papierowej można pobrać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią ul. Dąbrowskiego 46 lub w Starostwie Powiatowym w Nakle oraz Ośrodku Pomocy Społecznej w Kcyni (ul. Libelta 28).

Wypełniony formularz w wersji elektronicznej składać można na adres: aktywni@powiat-nakielski.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, ul. Dąbrowskiego 54, 89-100 Nakło nad Notecią lub osobiście do Biura Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Nakle nad Notecią, w PCPR w Nakle nad Notecią lub w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kcyni w godzinach 8.00-15.00 w terminie do 19.05.2017 r. Decyduje data wpływu.

Nabór uczestników potrwa do końca maja 2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu na stronie Powiatu Nakielskiego w zakładce projekty.