Kursy w zakresie wizażu i stylizacji paznokci

W ramach projektu „Szkoła zawodowa świadomym wyborem – II edycja” dla uczniów szkół kształcenia zawodowego organizowane są specjalistyczne szkolenia i kursy w celu zdobycia kompetencji zgodnych z oczekiwaniami rynku pracy. W projekcie biorą udział uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu. Zdobywają kwalifikacje w kursach make-up artist oraz stylizacji paznokci. Po ukończeniu pierwszego z nich młodzież otrzyma profesjonalne przygotowanie do zawodu wizażysty. Zajęcia odbywają się w Bydgoszczy. Drugi kurs  ma na celu przygotowanie do zawodu stylisty paznokci. Odbywa się w Nakle nad Notecią na przystani Powiat Nakielski. Projekt „Szkoła zawodowa świadomym wyborem – II edycja” realizowany jest przez Powiat Nakielski w partnerstwie z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

materiał: ZSP w Lubaszczu