Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w szubińskim liceum

24 czerwca 2022 r. w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Wyspiańskiego w Szubinie odbyło się zakończenie roku szkolnego. Zgromadzonych gości przywitała pani dyrektor Elżbieta Kłosowska-Hilscher, która odczytała list Starosty Nakielskiego i podziękowała wszystkim uczniom za intensywną pracę w kończącym się roku szkolnym. Wspomniała przede wszystkim o sukcesach uczniów, podziękowała za zaangażowanie w realizowane w szkole przedsięwzięcia i akcje. Szczególne gratulacje złożyła Alanowi Jagodzińskiemu, który został w tym roku finalistą dwóch olimpiad  - Olimpiady Lingwistyki Matematycznej i Olimpiady Teologii Katolickiej. Następnie, wraz z panią Ewą Braniewicz, przewodniczącą Rady Rodziców i panią Beatą Kaźmierczak, wicedyrektor szkoły, wręczyła nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom szkoły. Uhonorowano także tych, którzy brali udział w konkursach, projektach i zawodach sportowych, działali w Drużynie Sanitarnej oraz Klubie Wolontariusza.

Najlepsi uczniowie roku szkolnego 2021/2022:

1.       A. Jagodziński

2.       O. Jagodziński