„Młodzież bez nałogów – uzależnieniom mówię NIE”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nakle nad Notecią zaprasza uczniów klas VII –
VIII szkoły podstawowej oraz I i II szkoły ponadpodstawowej do wzięcia udziału w powiatowym
konkursie plastycznym na komiks „Młodzież bez nałogów – uzależnieniom mówię NIE”
organizowanego w ramach profilaktyki uzależnień oraz promowania Światowego Dnia Rzucania
Palenia oraz Światowego Dnia AIDS.

W załącznikach znajduje się regulamin konkursu, plakat informacyjny, zgoda przedstawiciela
ustawowego oraz zgoda pełnoletniego uczestnika konkursu wraz z klauzulą informacyjną.

Załączniki:

1. Regulamin konkursu
2. Plakat informacyjny
3. Zgoda przedstawiciela ustawowego niepełnoletniego uczestnika konkursu na udział
w konkursie wraz klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych
4. Zgoda pełnoletniego uczestnika konkursu na udział w konkursie wraz klauzulą
informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych