Przebudowa boiska ZS im. S. Staszica

Nowa inwestycja Powiatu Nakielskiego planowana jest już od 1 maja 2022 r. Mowa tu o przebudowie boiska Zespołu Szkół im. S. Staszica w Nakle. W ramach zadania przewidziane jest również wykonanie ogrzewanej hali namiotowej jako zadaszenie dla istniejącego kortu tenisowego, nowa nawierzchnia boiska wraz z montażem wyposażenia i infrastruktury związanej z boiskiem: ogrodzenia, piłkochwyty, ławeczki, stoliki, oświetlenia,  rowerowe miejsca postojowe oraz ścianka tenisowa.

Hala namiotowa będzie miała wymiary 18x36 m wraz z instalacją gazową, elektryczną, wodociągową i kanalizacją deszczową.

Szacowany koszt inwestycji to 1 355 706,00 zł w tym wnioskowana kwota 1 100 000,00 zł.