KURSY ZAWODOWE, SZKOLENIA, STAŻE – trwa nabór w LGD.

Nakło nad Notecią, 25.01.2021 r.

KURSY ZAWODOWE, SZKOLENIA, STAŻE – trwa nabór w LGD.

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” przypomina o trwającym naborze wniosków o powierzenie grantów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 na projekty oferujące wsparcie społeczno-zawodowe pozostającym bez pracy mieszkańcom powiatu nakielskiego.

Otrzymane środki można przeznaczyć m.in. na sfinansowanie kursów, szkoleń, staży zawodowych dających nowe kompetencje czy umiejętności niezbędne na rynku pracy. W szczególności wsparcie może dotyczyć osób, które utraciły pracę w wyniku COVID-19.

O wsparcie w ramach przedsięwzięcia „Aktywna integracja w Dolinie Noteci" mogą ubiegać się wszystkie podmioty, z wyłączeniem osób fizycznych.

Maksymalna kwota grantu wynosi 150 tys. zł, wymagany wkład własny 5%.

Wnioski można składać do 1 lutego 2021 r.

Szczegóły naboru na www.rlks.naklo.pl ZAKŁADKA Ogłoszenia i wyniki naboru wniosków – Aktywna Integracja w Dolinie Noteci

Zainteresowanych złożeniem projektu zachęcamy także do kontaktu z pracownikami biura LGD dostępnymi pod numerami telefonów: 607 822 019 oraz 607 822 024 lub
e-mail: partnerstwo.naklo@wp.pl od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. Bezpłatnie udzielamy doradztwa związanego z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji.

Materiał:

Dorota Stanek

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Data dodania 25 stycznia 2021