Ostrzeżenie o oblodzeniu

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje,  że  od dnia 05.04.2021 r. od godz. 23:00 do dnia 08.04.2021 r. do godz. 08:00 miejscami prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -3°C, przy gruncie do -5°C. Temperatura maksymalna w dniach 6.04 i 7.04 od 3°C do 6°C.

Stopień zagrożenia: 1.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80 %

Uwagi: Brak.

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Data dodania 06 kwietnia 2021