Ostrzeżenie o przymrozkach

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje,  że od dnia 06.04.2021 r. od godz. 20:00 do dnia 07.04.2021 r. do godz. 07:00 prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C, temperatura minimalna przy gruncie miejscami około -4°C.

Stopień zagrożenia: 1.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80 %

Uwagi: Brak.

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Data dodania 06 kwietnia 2021