II etap Konkursu Fotograficznego 2021! „Wiosenne Kadry”

Powiat nakielski serdecznie zaprasza na II etap konkursu pt. „Wiosenne Kadry”. Możesz wygrać zestaw gadżetów promocyjnych, a nawet voucher do sklepów ze sprzętem elektronicznym o wartości 500 zł!

Co wystarczy zrobić? Prześlij od 1 do 3 fotografii z terenu Powiatu Nakielskiego ukazujące piękno wiosny. W konkursie mogą brać udział osoby, które ukończyły 12 lat i mieszkają na terenie Polski. Zdjęcia muszą w czytelny sposób przedstawiać wiosnę w Powiecie Nakielskim. Prace proszę odsyłać na magdalena.stepka@powiat-nakielski.pl do 31 maja 2021 roku

Osoby nagrodzone w poprzednich etapach również mogą wziąć udział, jednak nie jest możliwe ponowne otrzymanie nagrody głównej.

Więcej szczegółowych informacji o konkursie w załączonym regulaminie oraz pod numerem 52 386 66 29 (Wydział Rozwoju Starostwa Powiatowego w Nakle).

Regulamin Konkursu (docx.20 KB)

Grafika zachęcająca do udziału w konkursie. Zawarty na niej jest opis konkursu na tle kwitnących drzew wiśni.

Data dodania 19 kwietnia 2021