SILNY DESZCZ Z BURZAMI (2 STOPIEŃ) - ostrzeżenie meteorologiczne

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że od dnia 15.07.2021 r. od godz. 04:00 do dnia 16.07.2021 r. do godz. 00:00 prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Wysokość opadu miejscami od 50 mm do 90 mm. Opadom towarzyszyć będą burze z porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie grad.

Stopień zagrożenia: 2.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80 %

Uwagi: Z uwagi na dynamiczną sytuację ostrzeżenie może być aktualizowane.

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Burza - poradnik

Wichury - poradnik