SILNY DESZCZ Z BURZAMI (1 STOPIEŃ) - ostrzeżenie meteorologiczne

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że od dnia 15.07.2021 r. od godz. 12:51 do dnia 16.07.2021 r. do godz. 03:00 prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Wysokość opadu miejscami od 30 mm do 50 mm. Opadom towarzyszyć będą porywy wiatru do 90 km/h oraz grad.

Stopień zagrożenia: 1.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80 %

Uwagi: Zmiana stopnia i ważności ostrzeżenia. W kolejnych dniach nadal prognozowane są burze z gradem.

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Burza - poradnik

Wichury - poradnik