BURZE Z GRADEM (1 STOPIEŃ) - ostrzeżenie meteorologiczne

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że od dnia 16.07.2021 r. od godz. 09:31 do dnia 17.07.2021 r. do godz. 08:00 prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu od 15 mm do 20 mm, lokalnie od 30 mm do 40 mm oraz porywy wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.

Stopień zagrożenia: 1.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90 %

Uwagi: W związku z dynamiczną sytuacją ostrzeżenie może być aktualizowane.

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Burza - poradnik

Wichura - poradnik