BURZE Z GRADEM

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że w dniu 28.07.2021 r. od godz. 13:00 do godz. 24:00 na terenie powiatu nakielskiego prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć ulewne opady deszczu do 30 mm do 40 mm oraz porywy wiatru do 100 km/h. Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80 %

Stopień zagrożenia: 2

Uwagi: brak

Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Dariusz Domek Kierownik Referatu (sporządzający meldunek)

Data dodania 28 lipca 2021