Nabór na zajęcia dodatkowe

Logotypy Unii Europejskiej, Regionalnego Progeamu Operacyjnego Województwa Kujawsko Pomorskiego oraz Europejskich Funduszy Społecznych

Nabór na dodatkowe na zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2021/2022 w ramach projektu „Moje Liceum”

Informujemy, że od dnia 08.09.2021 r. rozpocznie się rekrutacja uczniów na dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia dla uczniów zdolnych oraz doradztwo zawodowe w ramach projektu „Moje Liceum”.

Rekrutacja obejmuje nabór na dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze oraz dla uczniów zdolnych,  w tym, m.in.:

1. Zajęcia wyrównawcze z TIK, matematyki, chemii i geografii,
  2. Zajęcia dla uczniów zdolnych z matematyki, geografii, zajęć językowych i biologii,
  3. Doradztwo zawodowe dla uczniów w postaci warsztatów grupowych oraz indywidualnych, m.in.:
  • analiza i testy predyspozycji,
  • poznanie specyfiki i organizacji pracy rynku,
  • symulacje rozmów kwalifikacyjnych,
  • ćwiczenia z przygotowywania CV.

Nabór potrwa do 22 września 2021 r.

Zgłoszenia do projektu należy dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy, który dostępny będzie:

• w formie papierowej w sekretariacie:
    • I – ego Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego, ul. Gimnazjalna 3, 89 – 100 Nakło nad Notecią,
    • II – ego Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica, ul. ks. Stanisława Staszica 18, 89 – 100 Nakło nad Notecią;
  • w formie elektronicznej do pobrania ze stron internetowych szkół:

Wypełnione i podpisane formularze zgłoszeniowe należy składać w formie papierowej w sekretariacie szkoły lub elektronicznej w formie skanu (skan podpisanych dokumentów) na adresy mailowe szkół:

W przypadku uczniów niepełnoletnich wymagane jest podpisanie dokumentów przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Biuro Projektu mieści się w siedzibie organu prowadzącego: Starostwo Powiatowe ul. gen. H. Dąbrowskiego 54, 89–100 Nakło nad Notecią, pok. 34 Wydział Rozwoju, tel: 52 386 66 29, e-mail: magdalena.stepka@powiat-nakielski.pl

Projekt „Moje liceum” realizowany jest przez Powiat Nakielski w partnerstwie z Polskim Towarzystwem Ekonomicznym – Oddział w Bydgoszczy ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszy Społecznego ( w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi 10 Innowacyjna edukacja Działanie 10.02. Kształcenie Ogólne Poddziałanie 10.02.02 Kształcenie ogólne).

Data dodania 07 września 2021