Otwieramy ścieżkę rowerową!

Ścieżka pieszo-rowerowa łącząca Nakło z Bydgoszczą została ukończona! Rowerzyści długo czekali na ten dzień. Nowopowstała ścieżka pieszo-rowerowa, wiedzie z Nakła przez Występ, Potulice, Gorzeń aż do granicy powiatu nakielskiego. Teraz całość drogi z Nakła do Bydgoszczy można pokonać bezpiecznie na jednośladzie.

W związku z jej oficjalnym oddaniem do użytku Powiat Nakielski wraz z Miastem Bydgoszcz 19 września (niedziela) organizuje rajd rowerowy do Gorzenia. Start 19 września z dwóch miejsc:

• 11:00 parking Ratusza w Bydgoszczy
  • 11:30 Przystań Powiat Nakielski w Nakle nad Notecią

Miejscem docelowym jest boisko w Gorzeniu, gdzie każda zarejestrowana osoba otrzyma ciepły posiłek oraz weźmie udział w  losowaniu ciekawych nagród i gadżetów. Rejestrować można się pod adresem:  https://b4sportonline.pl/rajd_rowerowy_bydgoszcz_naklo/

Rajd odbędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Stawiajmy na ekologiczne formy transportu, wybierzmy rower.