Wolontariusz Roku 2021 - Wyślij zgłoszenie!

Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią we współpracy z Fundacją „Salus Homini” ogłasza XII edycję konkursu „Wolontariusz Roku Powiatu Nakielskiego”.

Tytuł ten honoruje dobroczynną, społeczną działalność osób, które bez względu na wiek i wykształcenie pracują nieodpłatnie na rzecz potrzebujących.

Można go uzyskać w kategorii indywidualnej lub zespołowej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22 października 2021 roku.

Zgłoszenia w formie:

• papierowej należy składać w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią, ul. gen. H. Dąbrowskiego 54,  89-100 Nakło nad Notecią z dopiskiem „Wolontariusz Roku Powiatu Nakielskiego”;
  • mailowo w wersji edytowalnej wraz z 2-3 zdjęciami na adres: emilia.marach@powiat-nakielski.pl

Załączniki do pobrania:

Data dodania 15 września 2021