Powiatowa Licealiada w piłce nożnej

11 października br. na Orliku Zespołu Szkół im. prof. E. Chroboczka w Szubinie odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce nożnej 6-cio osobowej. Reprezentacja szkoły ZS w Szubinie zagrała przeciwko uczniom I LO w Szubinie. Po 50 minutach gry zwycięstwo odniosła drużyna uczniów ZS w Szubinie z wynikiem 9:5. Bramki dla naszej reprezentacji strzelili: 4*Adrian Gorajewski; 4*Jakub Mlicki; 1*Alex Lisiecki. Gratulujemy!

Materiał: Zespół Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie

Data dodania 12 października 2021