VIII EDYCJA NAKIELSKIEJ LIGI PŁYWANIA

Uczniowski Klub Sportowy CZWÓRKA NAKŁO wraz z partnerami zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu nakielskiego na Krytą Pływalnię Naquarius do udziału w zawodach pływackich pn. Nakielska Liga Pływania 2021. Na stronie internetowej www.uks.naklo.pl dostępny jest do pobrania plik zgłoszenia elektronicznego. Prosimy również o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym, w którym są zawarte wszystkie szczegóły zawodów oraz z procedurami bezpieczeństwa. Aby wziąć udział w zawodach obowiązkowo należy dostarczyć zgody najpóźniej w dniu zawodów, które dostępne są do pobrania na stronie Klubu. Zadanie realizowane w ramach projektu „Pływacka droga do sukcesu - program szkolenia dzieci i młodzieży. Nakielska Liga Pływania 2021", które dofinansowane jest przez Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią. Do zobaczenia!

Materiał: Michał Stachowski, UKS Czwórka Nakło

Data dodania 13 października 2021