Dzień Edukacji Narodowej 2021 w szubińskim liceum

13 października br. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Samorząd uczniowski zaprosił pracowników szkoły do auli, złożył im życzenia w imieniu całej społeczności szkolnej oraz wręczył przybyłym drobne upominki i kwiaty. Młodzież zaprezentowała krótki występ artystyczny. Dyrektor Elżbieta Kłosowska-Hilscher podziękowała wszystkim pracownikom za pracę i trud włożony w rozwój placówki oraz wręczyła nagrody, które otrzymali: Ewa Mieczkowska–Szczekot, Magdalena Piekarska, Aurelia Kasprzak, Agnieszka Kobierowska, Klaudia Bethke, ks. Paweł Polcyn, Dorota Stachowiak, Marzena Rajmann, Małgorzata Krawczak, Lilianna  Szudy i Michał Kotyński. Ponadto Elżbieta Kłosowska-Hilscher i Magdalena Piekarska otrzymały Srebrny Medal za Długoletnią Służbę przyznany przez Prezydenta RP, a Arleta Marchlewska Medal Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrodę Starosty Nakielskiego. Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią wydarzenie miało charakter kameralny.

Materiał: Emilia Sommer-Pawłowska

Data dodania 15 października 2021