Klub sportowy JRS Kowalewko jako pierwszy w województwie z licencją PZSS w województwie.

Z informacji uzyskanej z Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego mamy zaszczyt poinformować że jesteśmy w chwili obecnej jedynym klubem w województwie z nową licencją na 2022 rok. Jesteśmy z tego powodu niezmiernie dumni, i dołożymy wszelkich starań żeby ten pozytywny trend utrzymać w kolejnych latach.

Uprzejmie informujemy i przypominamy zawodnikom JRS Kowalewko że od blisko miesiąca w związku z nadaniem Licencji Klubowej PZSS 2022 istnieje możliwość składania wniosków o nadanie Licencji Zawodniczej.

Zapraszamy również do odbioru pierwszych licencji zawodniczych 2022, które zostały nadane zawodnikom w dniu 15 listopada bieżącego roku.

Zapraszamy do uprawiania strzelectwa sportowego oraz do treningów na strzelnicy w Kowalewku.

www.jrs-kowalewko.pl

Plakat z logiem JRG Kowalewko i napisem Licencje 2022