Pocztówka z Metropolii - wygraj smartwatch'a

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w kolejnej edycji konkursu metropolitalnego, tym razem pod hasłem „Pocztówka z Metropolii”. Zgodnie z tematem konkursu zadaniem dla młodych twórców będzie zaprezentowanie najciekawszych bądź najatrakcyjniejszych miejsc z regionu Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz.

Tym samym prace mają zachęcić do poznania interesujących, sąsiednich lokalizacji, a może nawet skłonić do rodzinnych wycieczek, by przekonać się osobiście, jak ciekawe zakątki mieszczą się tak blisko nas.

Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz, Miasto Bydgoszcz oraz Młodzieżowy Dom Kultury nr 4. Komisja Konkursowa wyłoni zwycięzców i przyzna nagrody główne (SMARTWATCH’e) w trzech kategoriach wiekowych: dla uczniów klas 1-3, 4-6 oraz 7-8 ze szkół podstawowych, osobno spośród prac które wpłyną z Miasta Bydgoszczy oraz prac z pozostałych gmin Stowarzyszenia.
Prace należy dostarczyć na adres (osobiście lub pocztą): Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 w Bydgoszczy, ul. Dworcowa 82, 85-010 Bydgoszcz do dnia 31 grudnia 2021 r. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, określającym formalne wymogi zgłoszeń (POBIERZ REGULAMIN)

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na profilu www.facebook.com/mdknr4  www.facebook.com/metropoliabydgoszcz  oraz na stronie www.metropoliabydgoszcz.pl  w styczniu 2022 r.

1. Regulamin Konkursu

Organizatorzy powiadomią laureatów konkursu o terminie rozdania nagród. Życzymy wspaniałej zabawy przy tworzeniu pięknych pocztówek.

Więcej informacji na temat konkursu udziela Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 w Bydgoszczy, ul. Dworcowa 82, 85-010 Bydgoszcz, tel. 52 322 44 13, e-mail: mdk04@edu.bydgoszcz.pl

Data dodania 24 listopada 2021