Wręczenie nagród "Jesienne Dni"

W poniedziałek o 13:00 autorzy prac biorących udział w ostatnim etapie Konkursu Fotograficznego 2021 pn. "Jesienne Dni" otrzymali nagrody. Wręczenie odbyło się w gabinecie Starosty Nakielskiego Tadeusza Sobola, który wraz z Wicestarostą Nakielskim Tomaszem Miłowskim przekazał listy gratulacyjne oraz upominki i nagrodę główną, zdobyte w niniejszym etapie konkursu. Osoby nieobecne na dzisiejszym wręczeniu mogą odebrać nagrody indywidualnie po uprzednim skontaktowaniu się z Wydziałem Rozwoju tel. 52 386 66 29.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

Podium prezentuje się następująco:

1. Marcel Kiełpikowski
2. Natalia Guza (ex aequo)
3. Martyna Szpot (ex aequo)
4. Maciej Jaśkiewicz

Wyróżnienia: