Dbaj o siebie i o innych

Kolejny projekt dofinansowany przez Zarząd Powiatu Nakielskiego. Zadanie realizowane było na Przystani Powiat Nakielski. Uczestnicy projektu dowiedzieli się w jaki sposób mogą pomagać potrzebującym, z czym się wiąże praca wolontariusza. Warsztaty poprowadziła Pani Ewa Kluszczyńska z Kujawsko-Pomorskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Po przerwie i pysznym cateringu swoje spotkanie z młodzieżą poprowadził Pan Mariusz Lewandowski, pierwszy w historii Polski zawodnik który zdobył tytuł Mistrz Świata Arnold Classic w fitness mężczyzn. Pan Mariusz opowiedział o zdrowym odżywianiu oraz wyjaśnił wszelkie wątpliwość co do prowadzenia zdrowego trybu życia.
Oprócz warsztatów został również zakupiony metalowy pojemnik na nakrętki plastikowe. Dziękujemy bardzo firmie IBIS z Szubina oraz Panu Remigiuszowi Koniec za bardzo dobrą współpracę oraz pomoc w realizacji zadania. Zachęcamy wszystkich do zbierania nakrętek i pomagania innym. Dziękujemy Panu Staroście Powiatu Nakielskiego oraz Pani Emilii Marach za zaszczycenie nas swoją obecnością w projekcie.

tekst i zdjęcia: Stowarzyszenie Aktywna Kcynia

Data dodania 12 maja 2022