Kurs spawania zakończony

Logotypy Unii Europejskiej, Regionalnego Progeamu Operacyjnego Województwa Kujawsko Pomorskiego oraz Europejskich Funduszy Społecznych

Od 28 marca 2022r. trwał kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi 3 metodami: MIG, MAG i TIG dla uczniów z Zespołu Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu, Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią oraz Zespołu Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie, który zakończył się 13 lipca 2022 r.

Na realizację projektu Powiat Nakielski otrzymał środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Kurs ukończyło 9 osób, które zmierzyły się z wyzwaniem w wymiarze 290 godzin pod przewodnictwem trenerów prowadzących A. Pronobis oraz T. Ruszkowski z OKZ Kursal Marek Starczewski w Nakle nad Notecią.

Wszyscy uczestnicy otrzymali zaświadczenie oraz certyfikat ukończenia kursu.

Materiał: Wiktoria Kamińska, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

Data dodania 28 lipca 2022