Oficjalny portal Powiatu Nakielskiego

Angielska wersja aplikacji Kujawsko-Pomorski Paszport Turystyczny - polecamy!

Angielska wersja aplikacji Kujawsko-Pomorski Paszport Turystyczny - polecamy!

Szanowni Państwo, Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna oddaje do Państwa dyspozycji aplikację prezentującą atrakcje naszego województwa, przygotowaną w wersji angielskiej. Mamy ogromną nadzieję, że Państwa Goście – znajomi i bliscy, studenci, pracownicy, kontrahenci, zechcą poznać najpiękniejsze miejsca Kujaw i Pomorza.

W tegorocznej Aplikacji „Paszport od kuchni” proponujemy zwiedzanie popularnych atrakcji i mało znanych zakamarków Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc oraz odkrywanie regionalnych smaków. Nasza aplikacja przyda się jako przewodnik w terenie. Zwiedzający mogą brać udział w grach terenowych (questach) i zbierać punkty. Gwarantujemy dobrą zabawę a przy odrobinie szczęścia można wygrać jeden z voucherów na pobyt w Konstelacjach dobrych miejsc, ufundowany przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazywanie linków do naszej aplikacji. Będzie nam miło, że zechcieliście zostać Ambasadorami Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc http://paszport.kujawsko-pomorskie.travel/#Passport%20application Grafika w wersji ang. - w załączeniu.

Paszport Turystyczny jest dostępny w trzech wersjach językowych: polskiej, ukraińskiej, angielskiej (zmiana wersji po kliknięciu na flagę na stronie startowej).

Po zakończeniu (2 października) wakacyjnego konkursu, aplikacja będzie nadal dostępna jako przewodnik po naszym województwie.

Pozdrawiamy!

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna al. kard. S. Wyszyńskiego 54, 85-620 Bydgoszcz tel./fax 52 325 88 36 biuro@k-pot.pl www.kujawsko-pomorskie.travel, www.k-pot.pl