Kolejny projekt dofinansowany przez Powiat Nakielski

Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy ”ORLIK” Kcynia był realizatorem jednego z wielu
projektów dofinansowanych przez Powiat Nakielski.

Celem projektu było szerzenie świadomości na temat pierwszej pomocy. Przeprowadzono łącznie 3 szkolenia warsztatowe- 1 szkolenie trwało ok. 3 godziny. W projekcie brało łącznie udział 60 uczestników z szkół średnich Powiatu Nakielskiego. Zostali oni podzieleni na 3 grupy szkoleniowe po 20 osób. Przeprowadzono również turniej wiedzy o charakterze powiatowym. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe w postaci słuchawek, powerbanków, myszy komputerowych itp. Uczestnicy mieli możliwość przećwiczenia udzielania pierwszej pomocy pod okiem wykwalifikowanego ratownika, który czuwał nad przebiegiem szkolenia. Zdobyli niezbędną wiedzę, która z pewnością ułatwi pomoc w razie zagrożenia życia nie tylko swojego ale i innych. Życzymy sobie więcej tak cudownych projektów!

Data dodania 05 sierpnia 2022