OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE- burze z gradem

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE Burze z gradem

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że od dnia 05.08.2022 r.  od godz. 22:00 do dnia 06.08.2022 r. do godz. 06:00 prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu od 30 mm do 40 mm, oraz porywy wiatru do 100 km/h. Miejscami grad.

• Stopień zagrożenia: 2.
  • Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80 %
  • Uwagi: Brak.
  • Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

Data dodania 05 sierpnia 2022