Rozpalenie pieca w Cukrowni

W czwartek, 15 września 2022 roku w nakielskiej Cukrowni po raz 141 rozpalono piec wapienny. Jest to rozpoczęcie kolejnej kampanii cukrowniczej.

Podczas uroczystości rozpalenia pieca obecni byli przedstawiciele Zarządu Krajowej Grupy Spożywczej (dawniej Krajowa Spółka Cukrowa), Okręgowego Związku Plantatorów Buraka Cukrowego w Bydgoszczy, Zarządu Rejonowego Nakło, przedstawiciele władz samorządowych z terenu powiatu nakielskiego w tym Wicestarosta Nakielski Tomasz Miłowski. Zaproszonych przywitał serdecznie Dyrektor Cukrowni Nakło Czesław Muszyński wraz z obecnymi pracownikami Cukrowni.

Data dodania 19 września 2022